Дайындық мектебі туралы

Назарбаев Университеті Дайындық орталығын 2010 жылы стратегиялық әріптесі Лондон Университет колледжімен бірлесіп ашты және ол Назарбаев Университетінің алғашқы жаңадан ашылған мектебі болды. 2010 жылдан бастап Университет алдындағы дайындық бағдарламасын бітірген барлық студенттер Назарбаев Университетінің бакалавриат бағдарламасына оқуға алынды.

2015 жылы Назарбаев Университетінде Дайындық мектебінің бір бөлігі ретінде өзіндік университет алдындағы дайындық бағдарламасы енгізілді. Осы жылы да бағдарламаның бір шетелдік әріптесі басқасымен ауыстырылып, студенттердің жағдайлары ескеріліп, даму үрдісі байқалғаны анық. Университеттегі бакалавриат бағдарламалары және әлеуметтік аспектілер Қазақстандағы халықаралық университет стандарттарының деңгейіне сай келеді. Бұл бағдарлама да студенттерді жедел академиялық даярлауды қамтамасыз етіп, кешенді түрде студенттерге өздері жүргізген зерттеулеріне және басқа да қызығушылықтарына байланысты академиялық, зерттеу және лингвистикалық дағдыларын шыңдауға мүмкіндік береді.